ELJ-NC47NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-NC47NJF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NC47NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47NH 205MA 590 MOHM
Fitxak: ELJ-NC47NJF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
ELJ-NC47NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NC47NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 47NH 205MA 590 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324957 pcs Datuen fitxa ELJ-NC47NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NC
balorazio - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak PCD1204DKR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 47nH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 770MHz
Deskribapen zehatza 47nH Unshielded Wirewound Inductor 205mA 590 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 590 mOhm Max
Uneko balorazioa 205mA Uneko - Saturazioa -