ELC-09D562DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D562DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D562DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6MH 110MA 12.6 OHM
Fitxak: ELC-09D562DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ELC-09D562DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D562DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 5.6MH 110MA 12.6 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 334403 pcs Datuen fitxa ELC-09D562DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
estali Unshielded Series 09D
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak ELC09D562DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 5.6mH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 12.6 Ohm Radial DC Erresistentzia (DCR) 12.6 Ohm
Uneko balorazioa 110mA Uneko - Saturazioa -