ELC-09D4R7DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D4R7DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D4R7DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 3A 18 MOHM TH
Fitxak: ELC-09D4R7DF.pdf
  • Mezua
ELC-09D4R7DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D4R7DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.7UH 3A 18 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 309900 pcs Datuen fitxa ELC-09D4R7DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
Beste izenak ELC09D4R7DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 18 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 18 mOhm
Uneko balorazioa 3A Uneko - Saturazioa -