EEV-TA1A221P
PanasonicPanasonic
EEV-TA1A221P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-TA1A221P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Fitxak: EEV-TA1A221P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEV-TA1A221Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-TA1A221P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 81737 pcs Datuen fitxa EEV-TA1A221P.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasun handia 93mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3144CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Automotive