EEV-TA1A101P
PanasonicPanasonic
EEV-TA1A101P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-TA1A101P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Fitxak: EEV-TA1A101P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEV-TA1A101Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-TA1A101P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 94159 pcs Datuen fitxa EEV-TA1A101P.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasun handia 62mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3143CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 100µF eskaerak Automotive