EEV-EB2E330SM
PanasonicPanasonic
EEV-EB2E330SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-EB2E330SM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD
Fitxak: EEV-EB2E330SM.pdf
  • Mezua
EEV-EB2E330SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-EB2E330SM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28289 pcs Datuen fitxa EEV-EB2E330SM.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 308mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 560mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3587CT
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF