EEV-EB2E220SM
PanasonicPanasonic
EEV-EB2E220SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-EB2E220SM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD
Fitxak: EEV-EB2E220SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
EEV-EB2E220SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-EB2E220SM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28081 pcs Datuen fitxa EEV-EB2E220SM.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 308mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 560mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3586DKR
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF