EEU-TA1J221B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1J221B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1J221B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
EEU-TA1J221Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1J221B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84111 pcs Datuen fitxa EEU-TA1J221B.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 884mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.36A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1J221B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 85 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose