EEU-TA1J220
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1J220
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1J220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
EEU-TA1J220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1J220 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 294604 pcs Datuen fitxa EEU-TA1J220.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 201.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 310mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1J220
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 470 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose