EEU-TA1H2R2BJ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1H2R2BJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1H2R2BJ.pdf
  • Mezua
EEU-TA1H2R2BJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1H2R2BJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5970 pcs Datuen fitxa EEU-TA1H2R2BJ.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 32.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 50mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1H2R2BJ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.8 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-TA1H330B
EEU-TA1H330B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 412633 pcs
Deskarga: EEU-TA1H330B.pdf
RFQ
EEU-TA1H331SB
EEU-TA1H331SB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 104230 pcs
Deskarga: EEU-TA1H331SB.pdf
RFQ
EEU-TA1H2R2
EEU-TA1H2R2
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL