EEU-TA1H221
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1H221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
EEU-TA1H221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1H221 fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia 220µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series TA
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 50V Pakete / kasua -
Beste izenak EEUTA1H221 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 604.5mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia EEU-TA1H221
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia 100 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) Zabaldutako deskribapena 220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
eskaerak 2000 Hrs @ 125°C