EEU-TA1E221
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1E221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1E221.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
EEU-TA1E221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1E221 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 255637 pcs Datuen fitxa EEU-TA1E221.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 442mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 680mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1E221
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 100 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose