EEU-TA1E102B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1E102B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1E102B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
EEU-TA1E102Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1E102B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93469 pcs Datuen fitxa EEU-TA1E102B.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.489A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.985A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1E102B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 32 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose