EEU-FR1E471
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1E471
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FR1E471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FR1E471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1E471 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123885 pcs Datuen fitxa EEU-FR1E471.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 967.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.29A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFR1E471
P14419
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 43 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FR1E332B
EEU-FR1E332B
fabrikatzaileak: Panasonic Electronic Components
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 96828 pcs
Deskarga: EEU-FR1E332B.pdf
RFQ
EEU-FR1E391L
EEU-FR1E391L
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 144990 pcs
Deskarga: EEU-FR1E391L.pdf
RFQ
EEU-FR1E471L
EEU-FR1E471L
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-FR1E471L.pdf
EEU-FR1E561L
EEU-FR1E561L
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-FR1E561L.pdf
EEU-FR1E471B
EEU-FR1E471B
Deskarga: EEU-FR1E471B.pdf
EEU-FR1E470B
EEU-FR1E470B
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-FR1E470B.pdf
EEU-FR1E470
EEU-FR1E470
Deskarga: EEU-FR1E470.pdf
EEU-FR1E471Y
EEU-FR1E471Y
Deskarga: EEU-FR1E471Y.pdf
EEU-FR1E332
EEU-FR1E332
Deskarga: EEU-FR1E332.pdf
EEU-FR1E471LB
EEU-FR1E471LB
Deskarga: EEU-FR1E471LB.pdf
EEU-FR1E471YB
EEU-FR1E471YB