EEU-FR1E272L
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E272L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1E272L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FR1E272L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FR1E272Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1E272L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59423 pcs Datuen fitxa EEU-FR1E272L.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.75A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFR1E272L
P14431
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 12 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose