EEU-FR1A101B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A101B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1A101B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-FR1A101B.pdf2.EEU-FR1A101B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EEU-FR1A101Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1A101B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1159537 pcs Datuen fitxa 1.EEU-FR1A101B.pdf2.EEU-FR1A101B.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 280mA @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEU-FR1A101B-ND
EEUFR1A101B
P15316TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 300 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF