EEU-FR0J821
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J821 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR0J821
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: EEU-FR0J821.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FR0J821ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR0J821 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212704 pcs Datuen fitxa EEU-FR0J821.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 712.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 950mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFR0J821
P14360
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 56 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose