EEU-FM1H561
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H561 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1H561
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1H561.pdf
  • Mezua
EEU-FM1H561ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1H561 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93520 pcs Datuen fitxa EEU-FM1H561.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.995A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.66A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1H561
P12401
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 18 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose