EEU-FM1H560
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H560 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1H560
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1H560.pdf
  • Mezua
EEU-FM1H560ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1H560 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 276642 pcs Datuen fitxa EEU-FM1H560.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 283.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 405mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1H560
P12928
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 140 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose