EEU-FM1H221B
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H221B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1H221B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1H221B.pdf
  • Mezua
EEU-FM1H221Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1H221B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 429459 pcs Datuen fitxa EEU-FM1H221B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.155A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.65A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEU-FM1H221B-ND
EEUFM1H221B
P19716TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 30 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose