EEU-FM1H181L
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H181L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1H181L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1H181L.pdf
  • Mezua
EEU-FM1H181Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1H181L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175764 pcs Datuen fitxa EEU-FM1H181L.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.001A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.43A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1H181L
P12396
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 33 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose