EEU-FM1E102
PanasonicPanasonic
EEU-FM1E102 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1E102
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1E102.pdf
  • Mezua
EEU-FM1E102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1E102 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106390 pcs Datuen fitxa EEU-FM1E102.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.6A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1E102
P12379
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 18 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FM1E101
EEU-FM1E101
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 286587 pcs
Deskarga: EEU-FM1E101.pdf
RFQ
EEU-FM1E102B
EEU-FM1E102B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL