EEU-FM1C681LBJ
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C681LBJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1C681LBJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1C681LBJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEU-FM1C681LBJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1C681LBJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 668702 pcs Datuen fitxa EEU-FM1C681LBJ.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.56A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1C681LBJ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 30 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FM1E101B
EEU-FM1E101B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1152658 pcs
Deskarga: EEU-FM1E101B.pdf
RFQ
EEU-FM1E152B
EEU-FM1E152B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 83844 pcs
Deskarga: EEU-FM1E152B.pdf
RFQ
EEU-FM1C681L
EEU-FM1C681L
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: EEU-FM1C681L.pdf
EEU-FM1C681
EEU-FM1C681
Deskarga: EEU-FM1C681.pdf
EEU-FM1C681LB
EEU-FM1C681LB