EEU-FC1J120H
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J120H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1J120H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1J120H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EEU-FC1J120Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1J120H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1484150 pcs Datuen fitxa EEU-FC1J120H.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 94.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 145mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1J120H
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 12µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 12µF eskaerak Automotive