EEU-FC1H330H
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H330H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1H330H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1H330H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EEU-FC1H330Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1H330H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1372950 pcs Datuen fitxa EEU-FC1H330H.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 169mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 260mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1H330H
Q1695704
Q3185212
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 600 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.441" (11.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak Automotive