EEU-FC1A272SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A272SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1A272SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1A272SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1A272SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1A272SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158607 pcs Datuen fitxa EEU-FC1A272SB.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1A272SB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 38 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1A222B
EEU-FC1A222B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 253272 pcs
Deskarga: EEU-FC1A222B.pdf
RFQ
EEU-FC1A222L
EEU-FC1A222L
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 102528 pcs
Deskarga: EEU-FC1A222L.pdf
RFQ
EEU-FC1A272
EEU-FC1A272
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Deskarga: EEU-FC1A272.pdf
EEU-FC1A272B
EEU-FC1A272B
Deskarga: EEU-FC1A272B.pdf
EEU-FC1A272S
EEU-FC1A272S