EEU-FC1A222L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A222L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1A222L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1A222L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1A222Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1A222L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102528 pcs Datuen fitxa EEU-FC1A222L.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.452A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.815A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1A222L
P11189
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 35 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1A222B
EEU-FC1A222B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 253272 pcs
Deskarga: EEU-FC1A222B.pdf
RFQ
EEU-FC1A331
EEU-FC1A331
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 228079 pcs
Deskarga: EEU-FC1A331.pdf
RFQ
EEU-FC1A222
EEU-FC1A222