EEU-FC1A122B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A122B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1A122B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1A122B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEU-FC1A122Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1A122B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111574 pcs Datuen fitxa EEU-FC1A122B.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 976mA @ 120Hz