EEU-FC1A102LJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A102LJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1A102LJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1A102LJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EEU-FC1A102LJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1A102LJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 583004 pcs Datuen fitxa EEU-FC1A102LJ.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 746.3mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEUFC1A102LJ Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 65 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1A122B
EEU-FC1A122B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 111574 pcs
Deskarga: EEU-FC1A122B.pdf
RFQ
EEU-FC1A122S
EEU-FC1A122S
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 101330 pcs
Deskarga: EEU-FC1A122S.pdf
RFQ
EEU-FC1A102
EEU-FC1A102
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL