EET-ED2W680BA
PanasonicPanasonic
EET-ED2W680BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-ED2W680BA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Fitxak: EET-ED2W680BA.pdf
  • Mezua
EET-ED2W680BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-ED2W680BA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4594 pcs Datuen fitxa EET-ED2W680BA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.08A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETED2W680BA
P11692
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.95 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.95 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF