EET-ED2W331DA
PanasonicPanasonic
EET-ED2W331DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-ED2W331DA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Fitxak: EET-ED2W331DA.pdf
  • Mezua
EET-ED2W331DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-ED2W331DA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3893 pcs Datuen fitxa EET-ED2W331DA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.64A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETED2W331DA
P11686
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 402 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 402 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF