EEH-ZK1V560P
PanasonicPanasonic
EEH-ZK1V560P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZK1V560P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.EEH-ZK1V560P.pdf2.EEH-ZK1V560P.pdf3.EEH-ZK1V560P.pdf4.EEH-ZK1V560P.pdf5.EEH-ZK1V560P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEH-ZK1V560Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZK1V560P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series ZK
Ripple Current @ maiztasuna baxua 162mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.08A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEHZK1V560P
P121400TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 mOhm
Deskribapen zehatza 56µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 56µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEH-ZK1V181P
EEH-ZK1V181P
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD