EEH-ZK1V181P
PanasonicPanasonic
EEH-ZK1V181P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZK1V181P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.EEH-ZK1V181P.pdf2.EEH-ZK1V181P.pdf3.EEH-ZK1V181P.pdf4.EEH-ZK1V181P.pdf5.EEH-ZK1V181P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEH-ZK1V181Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZK1V181P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series ZK
Ripple Current @ maiztasuna baxua 288mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.92A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P121402DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm
Deskribapen zehatza 180µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 180µF