EEH-ZE1V271P
PanasonicPanasonic
EEH-ZE1V271P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZE1V271P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEH-ZE1V271P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEH-ZE1V271Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZE1V271P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99342 pcs Datuen fitxa EEH-ZE1V271P.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series ZE
Ripple Current @ maiztasuna baxua 135mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 900mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEHZE1V271P
P122144TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 145°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 145°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm
Deskribapen zehatza 270µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 145°C kapazitantzia 270µF