EEH-ZE1V151P
PanasonicPanasonic
EEH-ZE1V151P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEH-ZE1V151P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEH-ZE1V151P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEH-ZE1V151Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEH-ZE1V151P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40685 pcs Datuen fitxa EEH-ZE1V151P.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series ZE
Ripple Current @ maiztasuna baxua 105mA @ 100Hz Ripple Current @ maiztasun handia 700mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P122143CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 145°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 145°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 2000 Hrs @ 145°C kapazitantzia 150µF