EEF-UD0K680ER
PanasonicPanasonic
EEF-UD0K680ER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-UD0K680ER
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD
Fitxak: EEF-UD0K680ER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEF-UD0K680ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-UD0K680ER fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138920 pcs Datuen fitxa EEF-UD0K680ER.pdf
Tentsioaren balioa 8V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap UD
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak EEFUD0K680ER Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm Deskribapen zehatza 68µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose