EEF-UD0K101ER
PanasonicPanasonic
EEF-UD0K101ER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-UD0K101ER
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 8V SMD
Fitxak: EEF-UD0K101ER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEF-UD0K101ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-UD0K101ER fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 8V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34779 pcs Datuen fitxa EEF-UD0K101ER.pdf
Tentsioaren balioa 8V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap UD
Ripple Current @ maiztasun handia 2.5A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak PCE4495CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm Deskribapen zehatza 100µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose