EEF-HX1E330R
PanasonicPanasonic
EEF-HX1E330R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-HX1E330R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.EEF-HX1E330R.pdf2.EEF-HX1E330R.pdf
  • Mezua
EEF-HX1E330Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-HX1E330R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143380 pcs Datuen fitxa 1.EEF-HX1E330R.pdf2.EEF-HX1E330R.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap HX
Ripple Current @ maiztasun handia 3.2A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak EEFHX1E330R Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm Deskribapen zehatza 33µF 25V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose