EEF-HX1E150R
PanasonicPanasonic
EEF-HX1E150R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEF-HX1E150R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.EEF-HX1E150R.pdf2.EEF-HX1E150R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEF-HX1E150Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEF-HX1E150R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70431 pcs Datuen fitxa 1.EEF-HX1E150R.pdf2.EEF-HX1E150R.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SP-Cap HX
Ripple Current @ maiztasun handia 3.2A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak P122458CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm Deskribapen zehatza 15µF 25V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 15µF eskaerak General Purpose