EEE-TG1J221Q
PanasonicPanasonic
EEE-TG1J221Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-TG1J221Q
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
Fitxak: EEE-TG1J221Q.pdf
  • Mezua
EEE-TG1J221Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-TG1J221Q fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2817 pcs Datuen fitxa EEE-TG1J221Q.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series TG Ripple Current @ maiztasuna baxua 227.5mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE4088CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 260 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Automotive