EEE-TG1H681UM
PanasonicPanasonic
EEE-TG1H681UM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-TG1H681UM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Fitxak: EEE-TG1H681UM.pdf
  • Mezua
EEE-TG1H681UMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-TG1H681UM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5356 pcs Datuen fitxa EEE-TG1H681UM.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series TG Ripple Current @ maiztasuna baxua 585mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEETG1H681UM
PCE4083TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 680µF eskaerak Automotive