EEA-GA1HR68B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1HR68B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1HR68B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1HR68B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEA-GA1HR68Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1HR68B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 454283 pcs Datuen fitxa EEA-GA1HR68B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.85mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P15828CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.68µF