EEA-GA1HR47B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1HR47B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1HR47B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1HR47B.pdf
  • Mezua
EEA-GA1HR47Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1HR47B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5892 pcs Datuen fitxa EEA-GA1HR47B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.75mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEA-GA1HR47B-ND
EEAGA1HR47B
P15826TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-GA1HR47H
EEA-GA1HR47H
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 3712 pcs
Deskarga: EEA-GA1HR47H.pdf
RFQ
EEA-GA1HR22B
EEA-GA1HR22B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 404088 pcs
Deskarga: EEA-GA1HR22B.pdf
RFQ
EEA-GA1HR47
EEA-GA1HR47