EEA-GA1H3R3H
PanasonicPanasonic
EEA-GA1H3R3H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1H3R3H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1H3R3H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EEA-GA1H3R3Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1H3R3H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1573027 pcs Datuen fitxa EEA-GA1H3R3H.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 34.1mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEA-GA1H3R3H-ND
EEAGA1H3R3H
P15837TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3.3µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-GA1H4R7
EEA-GA1H4R7
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 308422 pcs
Deskarga: EEA-GA1H4R7.pdf
RFQ
EEA-GA1H3R3
EEA-GA1H3R3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL