EEA-GA1H330
PanasonicPanasonic
EEA-GA1H330 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1H330
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1H330.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEA-GA1H330ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1H330 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220067 pcs Datuen fitxa EEA-GA1H330.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 141mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEAGA1H330
P14513
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-GA1H330B
EEA-GA1H330B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 176253 pcs
Deskarga: EEA-GA1H330B.pdf
RFQ
EEA-GA1H3R3B
EEA-GA1H3R3B
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 383712 pcs
Deskarga: EEA-GA1H3R3B.pdf
RFQ
EEA-GA1H330H
EEA-GA1H330H