EEA-GA1H150
PanasonicPanasonic
EEA-GA1H150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1H150
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1H150.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEA-GA1H150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1H150 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318010 pcs Datuen fitxa EEA-GA1H150.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 85.25mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEAGA1H150
P14511
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15µF