EEA-GA1H100B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1H100B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1H100B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1H100B.pdf
  • Mezua
EEA-GA1H100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1H100B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232989 pcs Datuen fitxa EEA-GA1H100B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 60.45mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P15842CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-GA1E680
EEA-GA1E680
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 222528 pcs
Deskarga: EEA-GA1E680.pdf
RFQ
EEA-GA1H100
EEA-GA1H100
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL