ECW-HA3C562HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C562HB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C562HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C562HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C562HB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 427690 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C562HB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.268" W (17.80mm x 6.80mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C562HB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.575" (14.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 5600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 5600pF