ECW-HA3C562H4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-HA3C562H4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-HA3C562H4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
ECW-HA3C562H4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-HA3C562H4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 381677 pcs Datuen fitxa ECW-HA3C562H4.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.268" W (17.80mm x 6.80mm) Series ECW-H(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWHA3C562H4
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.378" (9.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 5600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 5600pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-HA3C512J
ECW-HA3C512J
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 5100PF 5% 1.6KVDC RAD
Stockean: 486150 pcs
Deskarga: ECW-HA3C512J.pdf
RFQ
ECW-HA3C512J4
ECW-HA3C512J4
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 356064 pcs
Deskarga: ECW-HA3C512J4.pdf
RFQ
ECW-HA3C562H
ECW-HA3C562H
deskribapena: CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD