ECW-H12272JL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12272JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H12272JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12272JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5232 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 1000V (1kV)
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12272JL
P12555
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2700pF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2700pF